Vrijdag 2 augustus

Main stage

18:00 tot 18:45 Crucial P
18:45 tot 19:30 Pentateuch
20:00 tot 21:00 Iba Mahr & Dubtonic Kru
23:00 tot 23:35 Tifa & Ruff Kutt Band

Bounce dancehall

18:00 tot 21:00 Heartbeat Movement
21:00 tot 21:45 Randy Valentine
21:45 tot 23:15 Silly Walks Discotheque
23:15 tot 00:00 Admiral T
00:00 tot 03:00 Killamanjaro

18” Corner

18:00 tot 20:00 Dub Fi Youth
20:00 tot 23:00 Aba Shanti-I
23:00 tot 01:00 Mad Professor
01:00 tot 03:00 King Jammy's

Skaville

18:00 tot 19:30 Dukes of skazzard
19:30 tot 21:00 Kev Casino
21:00 tot 23:00 Alex Copasetic
23:00 tot 01:00 Dennis Alcapone
23:00 tot 01:00 Prince Fatty
01:00 tot 03:00 Gaz Mayall

The Yard

18:00 tot 22:00 Dub Dokters + Open Mic
00:00 tot 03:00 Crucial Belfam Showcase

Zaterdag 3 augustus

Main stage

13:00 tot 13:35 Iron Ites
14:05 tot 15:05 Dubtonic Kru
15:35 tot 16:15 Jah9
16:35 tot 17:15 Protoje & The Indiggnation
19:15 tot 20:15 Third World
20:45 tot 21:45 Freddie McGregor
22:15 tot 23:20 Capleton
00:00 tot 01:00 Romain Virgo
01:00 tot 02:15 Busy Signal

Bounce dancehall

12:30 tot 13:45 Pirates Crew
13:45 tot 15:00 High Grade sound
15:00 tot 16:15 Silver Bullet
16:15 tot 17:30 Rakka
17:30 tot 17:35 Radikal
17:35 tot 17:55 Mr Aya
17:50 tot 18:00 Radikal
18:00 tot 19:15 Pirates Crew
19:15 tot 20:30 Rakka
20:30 tot 21:45 Silver Bullet
21:45 tot 23:00 High Grade sound
23:00 tot 00:45 Sentinel
00:45 tot 01:15 Exco Levi
01:15 tot 02:15 Gyptian
02:15 tot 04:00 Mighty crown

18” Corner

16:30 tot 17:30 Addis Pablo / Sons of Dub
20:30 tot 23:00 Kibir La Amlak

Skaville

12:30 tot 13:30 Big Tone & The Uptaker
13:30 tot 14:30 Simon Czech
14:30 tot 16:00 Kris Van B.
16:00 tot 17:00 Dr. Rodney
17:00 tot 18:00 Big Tone & The Uptaker
18:00 tot 19:00 Simon Czech
19:00 tot 20:00 Kris Van B.
20:00 tot 21:00 Dr. Rodney
21:00 tot 23:00 Don Letts
23:00 tot 01:00 Tighten Up Crew ft. Oxman
01:00 tot 03:00 Gladdy Wax
03:00 tot 04:00 Tighten Up Crew ft. Oxman

The Yard

12:30 tot 13:00 Nyabinghi: Ras Lawi
13:15 tot 13:45 Poetry: Saimn-I
19:00 tot 19:30 Son dél Ground
19:45 tot 20:15 Racine Congo
20:15 tot 21:00 Black Marshall
21:00 tot 22:30 Gorgon Sound & Kim Nain
22:30 tot 00:30 Chantelle Ernandez